Служити Ісусу

Служити Ісусу

А Марта великою послугою клопоталась, а спинившись, сказала: Господи, чи байдуже Тобі, що на мене саму полишила служити сестра моя? Скажи ж їй, щоб мені помогла. Господь же промовив у відповідь їй: Марто, Марто, турбуєшся й журишся ти про багато чого, а потрібне одне. Марія ж обрала найкращу частку, яка не відбереться від неї…

Ісус і Марта

Служити Ісусу

Марта була близьким другом Ісуса. У Біблії розповідається про те, що одного разу вона надто багато клопоталася . Ісус прийшов до неї на обід і вона хотіла дуже-дуже добре послужити Богові! Хотіла, щоб все було, “як повинно бути”, коли прийде Ісус. Але Марта зробила одну велику помилку. Вона так сильно старалася для Нього, що її робота стала для неї важливішою, ніж Сам Господь.

Розумієш, Марта хотіла, щоб Ісус її похвалив  за всі старання. Вона забула, що повинна хвалити Його своєю працею. Забула, що їжу готувала для того, щоб віддати честь Ісусові. Марта хотіла послужити Христу, але згодом виявилось, що вона служить сама собі.

Важливо служити саме Христу. Проте не потрібно служити Йому для того, щоб це побачили інші. Не служи Йому, щоб подобатися іншим або для того, щоб тебе похвалили. Не забувай: слуга ти, а служити потрібно Йому.

Хочеш не сумніватися, що служиш Ісусу, а не собі? Служи таємно. Знайди якесь завдання для себе: винеси сміття, нагодуй собаку, полий квіти, але нікому не кажи про це. Таємні слуги викликають у Бога посмішку.