Справжній, як і ти

Справжній, як і ти

Ці діти – то люди, які існують у плоті й крові. Через те Ісус і розділив їхню долю, і сам пізнав життя у плоті й крові. Він зробив це для того, щоб смертю Своєю подолати того, хто володіє владою смерті – диявола. Так Ісус зміг принести звільнення тим, хто все життя терпів рабство через страх смерті… Оскільки Сам Він здолав спокуси й зазнав страждань, то й іншим, хто зараз бореться зі спокусами, Він може допомогти. (Євреїв 2:14,15,18)

Справжній, як і тиСправжній, як і ти

Ісус вирішив прийти на землю не як Дух або Ангел, а як людина. Така ж людина, як і ти.

Губи, що покликали Лазаря із могили були, як у всіх людей – такі ж як і у тебе. На руці, яка торкнулася прокаженого, щоб зцілити його, під нігтями теж був бруд. Ноги, які жінка обмивала сльозами, теж були в пилу. Його сльози текли (так, Він теж плакав), бо Його серце було так само розбите, як іноді розбите твоє або моє.

Ісус був Людиною і тому багато людей приходили до Нього. А як приходили!.. Вночі, як Никодим. Вони торкалися Нього, коли Він ішов по вулиці. Вони ходили за Ним навколо озера. Вони запрошували Його у свій будинок і садили дітей біля Його ніг. Чому? Тому що Він не хотів вдавав із себе зірку, яка «крутіша, ніж всі». Замість цього, Він вирішив бути Людиною, до Якої могли торкатися, Яку могли знати інші люди … такі, як і ти.

Ісус був справжньою Людиною. Він не випендрювався, хоча і був кращим, ніж всі інші. Замість цього, Він служив людям. Він розмовляв із тими, з ким ніхто не хотів говорити. Він їв і спілкувався із тими, кого відкидали інші. Подумай, як ти можеш бути такою ж «справжньою», як Ісус.