Святе Водне Хрещення

Exemple

Святе Водне Хрещення

ХРЕЩЕННЯ

Знову велике свято на небесах, адже молоді люди нашої церкви прийняли Господа у своє серце та засвідчили це перед іншими людьми через Святе Водне Хрещення 1 липня 2018 року. Загалом цього дня у Львові було охрещено 29 осіб із чотирьох церков – з нашої церкви «Преображення» (8 осіб), церкви «Дім Євангелія», церкви Учнів Ісуса Христа та церкви із села Рудки.

Погода була прохолодною, тому хрещення проводили не традиційно, на відкритій водоймі, а в баптистерії в приміщенні Центральної церкви «Дім Євангелія». Спільне зібрання розпочав пастор церкви «Преображення» Віталій Пасічник із читання Слова Божого та слів привітання. Він говорив про те, що люди, які приймають хрещення – це насіння, тих, хто проповідував Слово Боже та тих, хто молився.

Хрещення проводив старший пастор церкви «Преображення» Віктор Гайдучок, старший пастор центральної церкви «Дім Євангелія» Ярослав Назаркевич та пастор церкви Учнів Ісуса Христа. Кожному з тих, хто приймав хрещення ставили три традиційні запитання:

  1. Дорогий брат/сестра в Христі чи віруєш ти, що Ісус Христос то є Син Божий і твій особистий Спаситель?
  2. Чи ти віриш, що він помер за твої гріхи та воскрес для твого оправдання?
  3. Чи ти обіцяєш Богу добре сумління на все своє життя?

І на підставі визнання їхньої віри, хрестили їх в ім’я Отця, Сина та Святого Духа.

Після чого служитель церкви «Дім Євангелія» Тарас Сало звернувся до всіх із проповіддю, зачитуючи повеління Ісуса Христа, яке записане в Євангелії від Матвія 28:19.

У цей день церква також приймала участь у Спомині Страждань Ісуса Христа, але вже в приміщенні свого Дому молитви. Старший пастор нашої церкви проповідував на тему: «Як нам жити, щоб досягнути досконалості, де у всьому нашому житті є Христос». Також звучала дуже гарна й змістовна пісня привітання «Моя мета» від групи прославлення та молитва благословіння над новими членами церкви.