Святе Водне Хрещення

Святе Водне Хрещення

Для нашої Церкви недільний день, 9 липня, став особливим – Церква раділа, бо саме в цей день склали завіт із Господом через святе Водне Хрещення четверо осіб. Святкова подія розпочалася сонячного ранку на Левандівському озері з молитви та пісні «Отче наш» і продовжувалася виконанням спільних пісень і чудовим співом чоловічого гурту «Квартет».

Хрещення проводилося спільно з церквою ЄХБ «Христа Спасителя», що знаходиться по вул. Варшавській. Із проповіддю до всіх присутніх звернувся брат Любомир Кубінський, який з Євангелії пояснив, що таке хрещення та які передумови є для того, щоб охреститися. Він звернув увагу на те, що основними вимогами для хрещення, які ставить Бог, є віра людини в те, що Ісус Христос є Син Божий і що Він помер за наші гріхи та воскрес для нашого виправдання, а також покаяння у своїх гріхах. Після проповіді, загального співу та молитви,  старший пастор нашої церкви Віктор Гайдучок і пастор церкви «Христа Спасителя» Петро Савка хрестили новонавернених.

Служіння на озері закінчилося спільним виконанням гімну «Вірую». Це був хороший час євангелізації, оскільки довкола були люди, які відпочивали поряд і вперше були на такому хрещенні та чули проповідь Слова Божого.

Друга частина свята відбувалася вже в приміщенні Дому молитви. Богослужіння розпочалося із спільних пісень поклоніння і прославлення Бога під супровід музичної групи, а також молитви подяки. Із проповіддю до всіх присутніх і словом настанови до новохрещених звернувся старший пастор церкви Віктор Гайдучок, який зачитав місце із послання ап. Павла до Колосян 2:12 «Ви були з Ним поховані у хрещенні, у Ньому ви й разом воскресли через віру в силу Бога, що Він з мертвих Його воскресив». Він наголосив, що суть хрещення це не тільки обітниця Богові доброго сумління та приєднання до церкви, не тільки виконання однієї із заповідей Ісуса Христа, але найважливіше – це смерть для гріха та  воскресіння для нового життя із Богом і для Бога. Саме це символізує хрещення, коли людина повністю занурюється у воду – це смерть для гріховного життя, а потім встає із води – це воскресіння з мертвих для життя з Богом. Тому для кращого розуміння цієї істини ап. Павло у своїх посланнях використовує аналогію зі смертю і воскресінням Ісуса Христа. Пастор зробив також наголос на те, що як без смерті неможливе воскресіння, так і без смерті для гріха неможливе нове життя для Бога. Самотужки без Бога людина не здатна сама померти для гріха і воскреснути для нового життя в Бозі, для цього потрібна Господня сила та благодать.

Після проповіді була звершена молитва благословення над охрещеними та привітання пам’ятними подарунками і чудовою піснею-побажанням «Перемагай».  В продовженні зібрання, до церкви з проповіддю перед виконанням ще однієї заповіді Господньої, а саме Спомином смерті та страждань Господа Ісуса Христа, звернувся пастор церкви Віталій Пасічник. Він наголосив на тому, що нові охрещені брати та сестри будуть вперше приймати участь у Спомині Страждань Ісуса Христа (Вечері Господній).

Дякуємо Господу за те, що і сьогодні Він спасає грішників і розширює  межі Свого Царства, використовуючи і нашу помісну Церкву «Преображення».