Святкове Різдвяне служіння

Святкове Різдвяне служіння

Святкове Різдвяне служіння. Народження Ісуса Христа

Цього року українці святкують Різдво Христове двічі – 25-го грудня, приєднавшись до більшості християн із інших країн та 7-го січня, як звично за традицією. Можливо когось цікавить коли ж саме народився Ісус Христос? Коли правильно святкувати? Насправді ж це зовсім немає жодного значення, особливо якщо згадувати про славне народження лише однин раз у рік. Спаситель світу повинен народитися у кожному серці, щоб перебувати в ньому щодня. Хоча нам, людям, притаманно по-особливому згадувати про деякі події саме в певні дати, оскільки такі згадки надають значення цим подіям і допомагають усвідомити їх важливість.

Різдвяні служіння у нашій церкві розпочалися 24-го грудня вранці. Брати Віталій Пасічник та Ярослав Пиж поділилися із церквою своїми роздумами, які можна прослухати на нашому каналі . Церква, разом із музичною групою і гостями із м. Броди, прославила Бога та подякувала за Його прихід на Землю.

Наступного дня вранці спільне церковне святкування продовжилося – брати Любомир Кубінський та Віктор Гайдучок у своїх проповідях пояснили різні аспекти народження Ісуса, основний хор і молодіжна музична група вели церкву в прославленні, особливо сердець всіх присутніх торкнулася пісня «Любов спустилася з небес». Сестра Настя розповіла вірш «Скажи, про що ти думала тоді, Маріє…», який спонукає замислитися про те, як народження Ісуса вплинуло на Марію і Йосипа та глибше усвідомити те, що Син Божий умалив себе й став таким ж як і ми. Він також був немовлям, зростав, вчився, займався повсякденними справами. У Нього були труднощі в житті та багато справді складних ситуацій. Життя Ісуса повинне бути для нас найкращим прикладом любові, послуху, смирення і довіри Богу.

На цьому святкові зібрання у нашій церкві ще не закінчилися, попереду будуть й інші заходи, які допоможуть поділитися Доброю Звісткою із іншими людьми.

«Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на ременах Його, і кличуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру. Без кінця буде множитися панування та мир на троні Давида й у царстві його, щоб поставити міцно його й щоб підперти його правосуддям та правдою відтепер й аж навіки, ревність Господа Саваота це зробить!» (Ісаї 9:5-6)