Святкування 20-ліття церкви

Святкування 20-ліття церкви

Святкування 20-ліття церкви

Кожному з нас доводилося проходити крізь ювілейний рік свого життя. Коли мова йде про святкування власного Дня народження, ми відчуваємо щось особливе та трепетне. А що, коли церкві, яку ми відвідуємо та, в якій звершуємо служіння, виповнюється двадцять років? Саме це відчуття супроводжує членів Церкви Євангельських християн-баптистів «Преображення» міста Львів увесь 2017 рік. Адже 20 років тому почалася історія нашої церкви, коли у 1997 році більша частина членів церкви перейшла в новий Дім молитви на вул. Зененій 11б, утворивши Центральну церкву ЄХБ «Дім Євангелія», а ті що залишилися у старому Домі молитви на вул. Галини Гурської (Івана Багряного) утворили, на той час, Першу церкву ЄХБ, яка сьогодні має назву «Преображення».

Час йшов і ось вже другі та треті покоління тих, хто відвідував церкву ще тоді, разом згадують минуле. Як кажуть: «Ті, хто не пам‘ятає минуле, не мають майбутнього». Підготовка до свята була тривалою. Було запрошено багато гостей, зроблено святковий пам’ятний фотоальбом, приготовано багато смачних гостинців і багато іншого. Велика кількість людей приймала участь у підготовці свята двадцятиріччя церкви. І, коли ми переступили поріг Дому молитви, то відчули особливий настрій людей, святкову атмосферу, побачили багато гостей, які приїхали розділити радість із «іменинниками».

У цей ранок звучали чудові пісні прославлення Бога – загальним співом під супровід музичної групи та спів об’єднаного хору із різних євангельських церков м. Львова. Старший пастор церкви Віктор Гайдучок привітав церкву із ювілеєм та закликав пам’ятати шлях, яким Господь вів помісну церкву, зачитавши 20-літню історію нашої церкви. Всі з ностальгією та приємними спогадами згадували та переживали знову прожите протягом цих 20-ти років. Звичайно, були складні та радісні часи, але з Божою допомогою ми дожили до цього моменту та відчуваємо Боже керівництво і благословення й тепер.

До слова привітання та проповіді був запрошений Ярослав Назаркевич (старший пастор церкви «Дім Євангелія»), який поділився Словом Божим на тему «Непопулярний Христос» і закликав всіх присутніх наслідувати Ісуса Христа та із всією готовністю платити ціну в слідуванні за Господом, взявши свій хрест. Також із словом привітання та проповіддю про те, до чого покликана помісна церква звернувся Воломимир Шимчишин (заступник голови Союзу ЄХБ). Він наголосив, що церква покликана звіщати людям про Ісуса Христа, поклонятися Йому кожного дня свого життя, зростати духовно та служити обездоленим людям, яких так багато поруч. Наприкінці святкового зібрання пастори церкви Віктор Гайдучок та Віталій Пасічник звершили молитву подяки за благословіння, які були у минулому та благословіння, які, ми віримо, чекають нас у майбутньому.

Такі свята – це завжди позитивні емоції та радість. Хочеться побажати відсвяткувати ще не один ювілей, щоб минуле згадували п‘яті та десяті покоління перших членів церкви.