Новорічне свято для підлітків

Exemple

Новорічне свято для підлітків

У п’ятницю, 28 грудня, в нашій церкві було організовано «Новорічне святкування» для підлітків із недільної школи, клубу «Майбутнє», підліткового клубу «Cross Way» та денного соціального центру «Оптиміст».

Розпочалось свято зі спогадів найкращих подій 2018 року, діти записували їх на загальному ватмані, а потім зачитували. Далі розпочались конкурси та вікторини. Учасників розділили на чотири команди. Головним призом для переможців був похід на боулінг. Інші команди також отримали призи.

Спікером був Олександр Мацевко. Він говорив про мрії та про те, як їх досягнути. Також розповів підліткам, що для здійснення мрій необхідними є декілька важливих пунктів:

  • Боже керівництво;
  • час;
  • підтримка людей;
  • старанність;
  • будувати мрії, думаючи про вічність.

Ще однією цікавою подією на святі було відкриття 5-ти річної капсули часу, яка називалась «Мрії, табір Корчин 2013 року». «Ми відкрили капсулу, яка була закрита впродовж п”яти років. Роздали мрії присутнім і кожен написав свою нову мрію, зібравши їх ми так само закрили в капсулу, яка знову відкриється через 5 років».

Після цього на всіх чекала святкова вечеря. А повечерявши, учасників нагороджували за участь у розіграші на сторінці Instagram та за участь у командних конкурсах. Переможцем стала команда «Смурфики», саме вони незабаром підуть грати в боулінг!

Наприкінці програми всі разом помолились і благословили на дорогу додому.