Музичний табір «Up&Down»

Exemple

Музичний табір «Up&Down»

Що таке життя музиканта? О, це суцільні підйоми та падіння: ніби займаєшся на репетиціях, граєш просто прекрасно, а виходиш на сцену – наче рік до інструменту не підходив. Біль, розчарування в собі… А буває й навпаки: ніби й не займався особливо, а вийшов на сцену йзаграв так, що сам собі не віриш, що можеш так грати. Крила від щастя виростають, ніс від гордості догори дереться. Часто такі підйоми та падіння від нас і не залежать, ми взагалі не можемо повпливати на них.

То як впоратися з ними? Саме цього наші юні музиканти навчалися в музичному таборі «Up&Down» («Вгору та Вниз»), що проходив у с. Виженка з 1 по 13 серпня. А навчалися ми справлятися зі злетами та падіннями на прикладі Йосипа: він улюблений син та зненавиджений брат, раб та управитель у домі Потіфара, в’язень, помічник начальника в’язниці та навіть друга особа після Фараона! Саме так,

Виженка на ці два тижні стала для нас Єгиптом, чудові Карпатські гори – пірамідами, а гірська річечка – Нілом. Весь табір перенісся в далеке минуле, щоб почерпнути із цієї історії безцінні уроки для нашого щоденного життя.

А ще в нас була чудова можливість досхочу разом помузикувати, поімпровізувати та відчути кураж від гри в оркестрі. Щодня ми славили Бога за таких чудових, талановитих і працьовитих дітей. Як приємно було спостерігати за ними та бачити, що музика їх захоплює і стає невід’ємною частинкою життя та поклоніння Богові. Кульмінацією табору був концерт у центрі м. Вижниця та участь у ранковому служінні церкви «Відродження». Два тижні щоденних репетицій були віддані для жертви хвали нашому Господу!

Після табору залишилися чудові спогади та нові сміливі мрії! Так хочеться, щоб кожна дитина посвятила себе на служіння Спасителю, росла духовно, творчо розвивалася, щоб той талант від Бога плекався та приносив духовний прибуток, щоб у церквах з’явилися нові покоління посвячених, вірних своїй справі левитів.