Табір Freedom

Табір Freedom

Християнський підлітково-молодіжний табір нашої церкви Freedom тривав 9 днів, із 31 липня по 08 серпня 2017 року в селі Довге поблизу річки Стрий. Сама ж назва Freedom (анг. «свобода») – говорить за себе сама – свобода відпочинку та вибору. З одного боку багато вільного часу для спілкування одне з одним і проведення дозвілля за власними побажаннями, з іншого боку активний відпочинок, який не давав нудьгувати. Протягом усього табору припікало карпатське сонце, тому ріка, яка знаходилася всього в двох кроках від території табору, стала радістю для кожного.

У нашому таборі було сформовано 5 команд, які могли проявити не лише свою креативність і енергійність, про яку розкажемо пізніше, але й перевірити свої сили та спробувати щось нове. Протягом двох днів кожен учасник мав можливість взяти участь у сплаві на байдарках по річці Стрий. А це не лише нові емоції, а й можливість осягнути красу неймовірних пейзажів, створених нашим Творцем. Незабутні враження залишилися також і після дводенного пішого походу з проживанням у палатках поблизу водоспаду Сопіт. Протягом подорожі екскурсовод розповідав цікаві історії про місцевість і показав мальовниче озеро з ліліями. Подолавши десять спекотних кілометрів, команди розклали палатки «окремими поселеннями», кожне зі своїм вогнищем, на якому готували їжу. Деякі, проявивши креативність, виклали поряд стежки з каміння, поставили загорожі та декоративні фонтанчики (див.фото), створивши атмосферу затишку. Спільна справа неодмінно згуртовує і допомагає долати втому. Ну і ще не варто забувати про улюблені пісні біля багаття. Можна багато розповідати, проте краще один раз спробувати та відчути цю атмосферу.
Щодня у групах були ранкові молитви та біблійні уроки, дискусії на теми: вияв емоцій, егоїзм, лідерство, естетичне виховання або вихованість, мрії, любов Бога до нас, слідування за Христом. Щовечора всі разом збиралися на спільні вечірні спілкування, на яких можна було побачити тематичні вистави та вислухати проповіді пасторів нашої церкви – Віталія Пасічника, Віктора Гайдучка та Анатолія Шміліховського, а також Любомира Кубінського та Єлисея Проніна, які посеред дня проводили додаткові семінари. Семінар Єлисея був на тему цінностей і пріоритетів у житті, в Любомира – про темперамент. Також сім’я Шміліховських провели тематичні семінари для хлопців і дівчат.
Одного дня молодь організувала соціальний проект для школи, в якій проживала, а також для жителів села Довге. Кожна команда могла добровільно долучитися до цієї справи. Одні працювали на території школи: фарбували спортивний майданчик і паркани, прибирали в спортивному залі, заготовляли дрова, косили траву, підрізали кущі і т.д., а інші допомагали людям в селі. Дуже приємно усвідомлювати, що ми змогли бути корисними для інших.
Табір – це особливий і незабутній час єдності в спілкуванні та прославленні нашого Господа Ісуса Христа. Не втратьте можливості наступного разу бути разом із нами.