Така, як ти є

Така, як ти є

«У житті своєму ви повинні думати й чинити так, як Ісус Христос». (Филип’ян 2: 5)

Така, як ти є

У Бога є одна чудова властивість серед багатьох інших. Знаєш яка? Він любить тебе такою, як ти є … але, водночас, Він продовжує тебе змінювати. Він хоче, щоб ти стала такою, як Ісус.Бог не може любити тебе сильніше, ніж Він вже тебе любить. Якщо ти думаєш, що Він любив би тебе більше, якби ти ніколи не робила неправильних вчинків, то помиляєшся. Якщо думаєш, що Він любив би тебе більше, якби у тебе ніколи не було поганих думок, ти знову помиляєшся. Не думай, що Він любив би тебе більше, якби ти була вищою, нижчою, швидшою, розумнішою …

Тому що Бог любить не так, як люди. Деякі можуть любити тебе більше, якщо ти добре поводишся, чи менше, коли ти робиш помилки. Але тільки не Бог. Він любить тебе такою, яка ти є. Він і продовжує змінювати тебе, бо любить. Він хоче зробити тебе кращою. Він хоче, щоб ти стала такою, як Ісус.

Хочеш більше бути схожою на Ісуса? Роби так, як Він. Якщо на тебе накричить друг, не звертай уваги. У тата видався складний день? Обійми його і скажи: «Дякую, тату!» за всі його старання і зусилля. Якщо тобі нагрубив брат або сестра, скажи що-небудь приємне у відповідь. Тому що так робить Ісус.