ТЄД Львівщини – 20 років

Exemple

ТЄД Львівщини – 20 років

«ТЄД Львівщини – 20 років!»

У суботу 27 жовтня в церкві «Преображення» відбувся святковий захід – «ТЄД Львівщини – 20 років!» Приїхало приблизно 100 братів і сестер, дитячих працівників, молитовників зі Львова та області. Були гості з Івано Франківська, Луцька, Рівненщини, Києва.

Романюк О.В. надихав учасників конференції читати Слово Боже, пізнавати Його волю, працювати над своїм внутрішнім станом – тоді буде щастити. Основою його проповіді було місце із Писання – Ісуса Навина 1:1-9.

На конференції було викладено такі теми:
* «Душеопікунська допомога для дітей та підлітків» (доповідачі – керівники ТЄД України Драгунові Ігор Миколайович і Вікторія Олексіївна);
* «Смартфонове покоління» (доповідачі – працівники ТЄД Хістов Павло та Рябцев Олександр).

Завдяки цим лекціям учасники конференції могли ще більше заглибитися та краще зрозуміти проблеми, з якими сьогодні зустрічаються діти та підлітки, молодь. Були вказані кроки, за допомогою яких можна зарадити цим проблемам. Лещенко Оля прославляла Господа на скрипці. Звучали свідоцтва зі служіння, багато різних спогадів, зокрема й спогади гуртківців. Також учасники слухали свідоцтва молодих людей, як Господь через дитячих служителів працював у їхніх серцях і вони прийшли до Господа. Була чудова сімейна атмосфера, зворушливі зустрічі.

Через всі виступи молоді та старших учасників, ми отримали позитивний заряд енергії на майбутню працю та підбадьорилися, що праця дитячого служителя не буває марною. Діти, яким звіщаємо істини про Господа, – це майбутні пастори, диякони, служителі й активні члени церкви.

Пастор Гайдучок В.І. закінчив захід вдячною молитвою.

Дякуємо усім сестрам і братам церкви, які долучилися до приготування святкового столу, за вкладені кошти та час на смачні солодощі!

Щира подяка церкві за можливість провести захід і за всю багаторічну підтримку служіння!

Слава Ісусу Христу!