Христос Воскрес – відбулись Пасхальні служіння

Exemple

Христос Воскрес – відбулись Пасхальні служіння

Христос Воскрес – в нашій церкві відбулись Пасхальні служіння

«Христос Воскрес!» – це не просто релігійне привітання. Це радісна новина, яка несе в собі надію на наше воскресіння та вічне життя з Богом. Ця подія назавжди змінила світ і сьогодні дає кожному можливість зробити вибір: прийняти жертву Ісуса Христа чи відкинути.

Радість воскресіння цього тижня по-особливому пережила й наша церква. На святкових зібраннях всі покоління церкви радісно славили Бога за перемогу. Недільного ранку відбулося святкове зібрання, участь в якому приймав основний хор церкви. Пісні про Живого Христа та проповідь Євангелії лунали зі сцени й торкалися сердець слухачів, сповіщаючи про надію, перемогу над смертю та вічне життя.

Але цим святкування не закінчилося – впродовж цього дня народ Божий не забував про гостинність один до одного, яку багато хто зміг відчути в домашній атмосфері. Ввечері на нас очікували юні таланти з пасхальною програмою, тому церква знову поспішила зібратися разом. Дитячий хор, оркестр музичної студії та підліткова група прославлення приділили немало часу підготовці, оскільки й вони хотіли прославити Воскреслого Христа. Просто, як могли, проте щиро вони поклонялися Богу та хвалили Його Ім’я, а учні недільної школи порадувала присутніх гарними віршами. В такі моменти, коли понад 30 дітей ледь поміщаються на сцені й своїми ніжними голосочками співають хвалу Богу та грають на інструментах, особливо розумієш, наскільки ці юні серця цінні для Бога, про що й була проповідь.

У понеділок вранці сцена заповнилась молоддю, яка не менш хотіла прославити Ісуса за Його перемогу, тож програму підготували молодіжні хор та група прославлення. Вірші, пісні, проповіді та молитви – це був особливий час радості й поклоніння.

Але важливо кожного дня пам’ятати про воскресіння Христа й радіти цьому. Надія на вічність не може безслідно жити в серцях Божих дітей, тому ми щодня повинні прославляти Ісуса за все, що Він зробив для нас.