Вчительський табір

Вчительський табір

Вчительський табір

У період із 10 до 12 лютого проходив відпочинково-навчальний табір для дитячих служителів на базі відпочинку «Шепільська». Із нашої церкви в табір поїхали 20 осіб – вчителі недільної школи, працівники денного центру та клубу «Майбутнє».

​Учасники табору мали можливість прослухати лекції, взяти участь у захоплюючих іграх на побудову команди та відпочити у СПА салоні. У таборі була привітна атмосфера, дружнє спілкування і смачна їжа.

​Головним спікером був Єлисей Пронін – керівник факультету організації нових церков УБТС. У своїх промовах Єлисей наголошував на те, наскільки важливо служити в церкві своїм покликанням.

«На перетині “подобається робити”, “вмію робити” і “у цьому є потреба” знаходиться твоє покликання… без молитви та Слова Божого служіння не буде мати успіху», – говорив Єлисей Пронін

Роман Бубняк, директор місії «Вістка миру», навчав про те, які практичні кроки варто використовувати для того, щоб побудувати команду табірних служителів.

​Роман Голованов, програмний директор ЕЦ «Карабін», розповідав про те, як зрощувати учнів. Він наголошував на особистому наставництві, що складається із таких взаємопов’язаних частин:

будувати зв’язки з дітьми та їхніми батьками;
бути прикладом;
бути готовим вислухати та допомогти у будь-який час;
бути відкритим;
любити кожного учня;
навчати учнів любити Бога всім серцем.

«Апостол Павло ставився до всіх людей, як до учнів, а до учнів – як до своїх дітей», – говорив Роман.

​На згадку про цей табір кожен учасник отримав у подарунок авторську книгу Єлисея Проніна, а також програму спортивних ігор, які можна використати в різноманітних дитячих програмах.

​Дякуємо Богові, що дав можливість побувати у цьому таборі.