Вечеря Господня

Exemple

Вечеря Господня

У вечері 25 квітня Церква зібралася на особливе богослужіння, а саме Вечерю Господню – Спомин смерті та страждань нашого Господа й Спасителя Ісуса Христа. Після трудового дня усі, для кого жертва Христа насправді є цінною та ті, хто мав бажання мати спільність із Церквою —Тілом Ісуса Христа, прийшли в Дім молитви, щоби бути учасником цього святкового зібрання, бути виконавцем заповіді, яку дав Господь Ісус для своїх послідовників: «Як вони ж споживали, Ісус узяв хліб, і поблагословив, поламав, і давав Своїм учням, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє. А взявши чашу, і подяку вчинивши, Він подав їм і сказав: Пийте з неї всі, бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!» Матвія 26:26-28.

Зібрання розпочав старший пресвітер церкви Віктор Гайдучок із читання тексту послання до Євреїв 9:11-15, де наголошується на тому, що Христос Своєю кров’ю відкупив, освятив і очистив нас від гріха. Також, він закликав церкву цього вечора перенестися своїми думками та серцем у минуле на дві тисячі років, щоб своїми духовними очима побачити та пережити події, які відбувалися тоді в Єрусалимі. Потім уся церква під супровід музичної групи дякувала, прославляла та поклонялася Господу за Його жертву та кров пролиту на Голгофському хресті за нас грішних людей в піснях і молитвах. Особливістю цього богослужіння було ще й те, що ніхто не проповідував, а брати служителі Віталій Пасічник, Анатолій Шміліховський, Євген Рачковський та Олег Якимів просто по черзі читали тексти із Євангелій від Луки та Івана про страждання і смерть Ісуса Христа. Між читаннями Слова Божого звучали різні пісні, які також нагадували всім присутнім про страждання та смерть Господа на Голгофі.

Після читання біблійних текстів уся церква заспівала пісню «Чи ти був на Голгофі…» і вислухала текст із 1-го послання ап.Павла до Коринтян 11:23-32, про те, як і в якому стані потрібно виконувати заповідь Ісуса, та приступила до практичного її виконання, споживаючи хліб та пючи із чаші. Богослужіння церкви закінчилося радісною піснею подяки «За Голгофу за кров, я дякую Тобі Ісус. За воскресіння Твоє, за перемогу Твою, я дякую Тобі Ісус! За все Тобі я дякую!.»Більш детально це богослужіння ви можете переглянути на нашому YouTube каналі.