Відмити начисто

Відмити начисто

«Потому налив Він води до вмивальниці, та й зачав обмивати ноги учням, і витирати рушником, що ним був підперезаний» (Івана 13:5).

Бруд гріха омиє Христос Відмити начисто

У біблійні часи дороги не були асфальтовані, тому ноги людей бруднилися від бруду та пилу. Миття ніг було найбільш неприємною роботою. Це було обов’язком рабів. Але на Таємній Вечері Ісус Сам став як раб. Він вимив Своїм учням найбрудніше – ноги. Він може вимити і все найбрудніше в тобі … якщо ти даси Йому це зробити.

Від гріха твоє серце стає ще більш брудним, ніж ноги учнів. Ісус змиє бруд, але тільки якщо ти зізнаєшся Йому, що ти забруднилась. Розкажи Йому про злі думки, погані слова або вчинок, який не потрібно було робити.

Якщо прикидатися, що твоє серце чисте, що ти ніколи не помиляєшся і не грішиш, то Ісус не очищатиме тебе. Ти так ніколи і не станеш чистою, якщо не зізнаєшся перед Ним, що ти забруднилась. Проте, якщо ти Йому скажеш про це, Він змиє твої гріхи. Він вимиє тебе начисто так, що ти будеш «біліша за сніг» (Псалми 50: 9 – «Очисти ісопом мене, і буду я чистий, обмий Ти мене і я стану біліший від снігу»).

Коли піде дощ, попроси у батьків піти на вулицю і вимаж взуття у болоті. Так-так, не бійся забруднити його! Дякуй Богові за дощ, який омиває землю. А потім, коли будеш чистити взуття, щоб зайти додому, подякуй Йому за Ісуса, Який змиває бруд гріха.