Віра і надія

Exemple

Віра і надія

«Дочко, твоя віра спасла тебе! Іди з миром і будь здорова від своєї хвороби» (Марка 5:34)

Будь-хто може наламати дров або помилитися. Іноді складно зізнатися у своїх гріхах – зізнатися навіть Богу. Може, ти соромишся цього. Можливо, дивишся на людей навколо себе і думаєш, що всі вони ідеальні, що їхня віра чиста, що вони ніколи не роблять помилок. Тому ти боїшся зізнатися Богу, що завинила.

Якщо це схоже на тебе,то згадай про жінку, яку Ісус похвалив за віру. Вона не була ідеальною, тією, хто ніколи не робить помилок. Це була бідна, нікому не потрібна жінка, яка хворіла вже дванадцять років. Але вона вірила. У неї було передчуття, що Ісус здатний допомогти їй і надія, що Він захоче їй допомогти.

Її віра – чудовий приклад,  який, до речі, непогано визначає, що таке віра. Переконання у тому, що Він може і надія, що Він хоче.

Те, що здається потворним, насправді може бути прекрасним. Все залежить від того як ти дивишся на це. Подивися на виворіт вовняного килима – малюнка не видно взагалі! А тепер подивись на лицеву сторону. Як ткач створив красу із заплутаних ниток, так і наш Творець – Бог – замалює наші чорні помилки білими фарбами успіху.