Всесвітній День Молитви за дитячих працівників та дітей

Всесвітній День Молитви за дитячих працівників та дітей

Всесвітній День Молитви за дитячих працівників та дітей

1 листопада 2017 року в церкві «Преображення» відбувся Всесвітній День Молитви (ВДМ) за дитячих працівників та дітей України, Європи, країн світу.

На цьому заході були представники з 8-ми церков Львова та області.

На ВДМ пастор Гайдучок В. та брат Якимів О. поділилися думками зі Слова Божого.

Віктор Іванович закликав пам’ятати, що молитва – це зброя. Не потрібно нею нехтувати, але вправлятися у ній. Він зачитав місце з Писання – Ефесян 6:18-19 та дав настанову про важливість молитися кожного часу, пильнувати з витривалістю, молитися за працівників Божої ниви, щоб Слово Боже вони звіщали зі сміливістю. Праця з дітьми – не легка праця. Дитячі працівники мають бути добрим прикладом любові для дітей.

Брат Олег зачитав Послання до Галатів 6:9 і підбадьорив, закликав робити добро і не знуджуватися, не слабнути. Молитва – це теж добра справа. Свого часу пожнемо плоди молитви. У Бога є на все Свій час. Нам не слід опускати руки.

Дівчатка із села Стремінь та Ангеліна із сім’ї Неволько виконали чудові пісні та потішили наші серця. Сестра Оля з Києва прославила Господа грою на скрипці.

Дивлячись  на дітей, ми можемо спостерігати, як вони швидко підростають і вступають у доросле життя. Від їхнього вибору сьогодні буде залежати їхнє майбутнє. Що ми можемо робити для дітей сьогодні? Відповідь проста – молитися! Всесвітній День Молитви за дітей і дитячих працівників – день, у який в спільній молитві за дитяче служіння об’єднуються люди всього світу.

Ми молилися за потреби, країни, конкретних людей, за спасіння дітей.

У багатьох країнах світу немає такої свободи для благовістя, як у нашій. Ми, дитячі працівники, цінуємо цю чудову можливість і хочемо звіщати Євангелією дітям м.Львова та області. Молимося, щоб Господь висилав нових працівників для благовістя дитям. А тих, хто вже трудиться, сповняв силою Духа Святого та додавав фізичних сил.