З Богом, як вдома

З Богом, як вдома

Равлик всюди носить свій дім з собою

З Богом, як вдома

Бог хоче стати для тебе домом. Він не хочепросто бути домом твого друга, куди ти приходиш в гості або гуртком, куди ти ходиш, щоб зайнятися чимось. Не хоче Він бути і місцем, де ти проводиш канікули. Він навіть не хоче бути місцем, де ти сподіваєшся коли-небудь жити, коли постарієш.

Він хоче бути місцем, де ти знаходишся постійно, починаючи із цієї хвилини. Він хоче бути місцем, куди ти приходиш, щоб отримати відповідь, допомогу або розраду. Він хоче бути для тебе домом.

Багато хто не розуміє, як це. Для них Бог – це Той, з Ким можна поговорити або Той, Кому можна помолитися. До Нього ще можна ходити в гості в неділю або на свята. Він – Творець чудес, а не місце, де можна жити. Але твій Отець хоче бути для тебе чимось набагато більшим. Твій Отець хоче, щоб ти жив з Ним із дня на день (Дії 17:28 «Бо ми в Ньому живемо, рухаємося й існуємо»). Бог хоче бути домом, який ти зможеш носити із собою куди завгодно.

Равлик всюди носить із собою свою хатку. Де б не трапилася неприємність, він завжди може залізти в неї і бути в безпеці. Наступного разу, коли ти побачиш равлика, згадай, що Бог хоче бути для тебе домом, куди б ти не йшов. Будь схожим на равлика, тільки без слизу!