Зліт гуртків «Добра Звістка»

Зліт гуртків «Добра Звістка»

Зліт гуртків «Добра Звістка»

У суботу, 1 квітня, у нашій церкві пройшов зліт гуртків «Добра Звістка». На зліт приїхали діти із різних гуртків та недільних шкіл, щоб позмагатися у знанні Біблії; повторити матеріал, який вивчила за рік; поспілкуватися і познайомитися із новими друзями.

На свято приїхало тринадцять дитячих команд зі Львова та області, а саме: середня група Денного соціального центру «Оптиміст» церкви «Преображення», діти церкви «Віфанія», а також із дитячого притулку на Левандівці, с. Дрогомишель, с. Гійче, с. Волиця, м. Борислав, м. Новий Розділ, м. Турка, м. Рава Руська, м. Красне, м. Дубляни, м. Червоноград. Наша церква прийняла близько 170 дітей та дорослих, де для кожного знайшлося місце та смачний обід, який приготували наші сестри.

Свято розпочав старший пастор церкви Віктор Гайдучок, наголосивши на тому, що мати найкращого Друга Ісуса Христа – це привілей! Пастор зачитав текст із Біблії: «Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх. Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідаю. Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам обявив усе те, що почув від мого Отця» (Івана 15:13-15). Також нагадав про те, що Ісус Христос любить нас і пропонує нам свою дружбу, оскільки Він свою любов і дружбу довів нам тоді, коли віддав своє життя за нас на хресті. Дружба не може бути односторонньою, в ній потрібна взаємність. Тому нашою відповіддю на пропозицію від Ісуса дружити, має бути виконання Його заповідей.

Діти слухали урок про Найкращого із Друзів, а потім мали можливість трішки розважитися – пройти цікавий квест зі знання біблійних віршів, відповідати на різні питання по запропонованій темі. Захід не обійшовся без пісень під супровід музичної групи, а також пам’ятних фотографій, усмішок команди юних добровольців, які допомагали організаторам.

Діти залишилися задоволеними та сповненими енергії для того, щоб продовжити навчання у гуртках. Молімося, щоб Ісус Христос став найкращим Другом для всіх учасників зльоту та нехай юне покоління виростає у любові до Бога та ближніх.